Ana Sayfa              Şirket Profilimiz                Referanslarımız                İletişim Bilgilerimiz                 E - Posta
 


Yanakayar Bahçe Kapıları
Yana kayar bahçe kapısı motor sistemleri iş yeriniz, siteniz veya apartmanınıza girerken yada çıkarken sıcak,soğuk,yağmur,kar gibi hava olaylarından etkilenmeden aracınızdan inmeden güvenli bir şekilde giriş-çıkış işlemini yapmanızı sağlar. Bu otomasyon sistemi size rahatlığı, konforu ve güveni birlikte sunduğu için giriş çıkışın çok yaşandığı bu tarz yerlerde en çok tercih edilen sistemdir.

Yana kayar bahçe kapısı motorları, ahşap, alüminyum veya ferforjeden yapılmış bahçe kapılarının otomasyonunu sağlar.

Yana kayar bahçe kapısı motorları müstakil konutların bahçe girişlerinde, fabrika depo gibi
işletmelerin ana girişlerinde, apartman veya site türü binaların otopark girişlerinde özellikle tercih edilir.

Yana kayar bahçe kapılarında kullandığımız sistemde kapının açılma hızı 0,4 mt/sn. dir.

Yana kayar bahçe kapısı motorları monofaze elektrik enerjisi ile çalışmakta kapı boyutlarına göre farklı güçlerde üretilmektedir.

Yana kayar bahçe kapısı motorlarında ki otomatik kapanma fonksiyonu ikinci bir komut vermeye gerek duymaz ve kapınızın açık kalma riskini ortadan kaldırır. Otomatik kapanma süresi sistemin kullanıldığı projeye göre ayarlanabilir.

Yana kayar bahçe kapısı motorlarında kapının kapanma esnasında sıkışmaya neden olmaması için sistem emniyet fotoselleri ile donatılmıştır.Sıkışma esansında sisteme zarar gelmemesi amacı ile bir termik röle sistemin enerjisini kesmektedir.

Yana kayar bahçe kapıları; 400 kg. 800 kg. ve 1200 kg. kapasiteli yana kayar kapı motorları yardımıyla, yekpare bahçe kapısı üzerine döşenen kremayar dişliler ve motor tarafından kaydırılmak suretiyle açılıp kapanır.

Yana kayar bahçe kapısı motorlarına isteğe bağlı olarak radar,buton,metal kütle dedektörü , kartlı ve şifreli geçiş sistemleri gibi bir çok opsiyonel kumanda sistemi bağlanabilir.Uzaktan kumanda el vericisi istenilen sayıda çoğaltılabilir.Arama
İmalat Çeşitlerimiz
Garaj Kapıları
Bahçe Kapıları
Bariyerler
Fabrika Kapıları
Fotoselli Kapılar
PVC Hızlı Kapılar
Yangın Kapıları
Rampa - Körük Sistemleri
Mağaza Kepenkleri
Otomatik Panjurlar
Konut Tipi Kepenkler
Sineklik Sistemleri
PVC Şerit Perdeler


Ziyaretçi Sayısı

Kişi Sitemizi Ziyaret Etmiştir.


GüncelOnline DestekHızlı Erişim
Ana Sayfa
Şirket Profilimiz
Referanslarımız
İletişim Bilgilerimiz
E - posta


Distribütörlüklerimiz